Kingitus väikevennale

Jõle lahkeks olen läinud. Muud polegi kui ainult kingitused. Aga midagi pole parata, nõutakse. Niisiis, täna saab mu noorem vend Urmas 41-aastaseks. Laupäeva lõuna paiku istusime Haapsalus Laterna baaris, sõime Laterna šnitslit ja jõime õlut ja tekiilat, kui vend hakkas mind noomina, et ma oma blogi ei pea. Tema, kes ta üldse millegi lugemisest ei hooli, väitis, et on truu lugeja ja on kümneid kordi tühja siin blogis käinud. Ta olevat väga pettunud. Niisiis, palun, Urmas!

Ta ajas veel veidrat juttu. Väitis näiteks, et ei ole kunagi varem Laterna baaris olnud. No ma ei tea. Mul sai 2. märtsil 20 aastat Lääne Ellu tööletulekust ja Haapsallu elama-asumisest täis. Ta on siin piisavalt käinud, et see lihtsalt ei saa võimalik olla. Seda enam, et vanasti polnudki palju muid variante kui Grande, Sadama baar, Laterna baar.

Laupäevane pidu läks üldiselt nii nagu 2000. aastate alguse peod. Laupäeval varakult linna peale, natuke aega majas oma napse (oli üks huvitav pirnijook), bowling ja edasist ma enam ei tea. Ammu ei ole sellist asja olnud, et ärkan ja ei tea eilsest õhtust suurt midagi.

Hiljem tuli meelde, et istusin sel laupäeval esimest korda elus Dietrichis. Jõime seal õlut.

Advertisements

One thought on “Kingitus väikevennale

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s