Eksperiment: elu ilma TV3 ja Kanal 2-ta

Ei salga. See, kuidas TV3 ja Kanal 2 vabalevist jalga lasksid, ajas mind vihaseks, nagu kogu see PR sinna juurde. Kõigepealt üks ja siis teine kanal teatavad, et lahkuvad vabalevist, sest nagunii peaaegu keegi enam vabalevi kaudu telekat ei vaata. Siis “tõttavad appi” operaatorfirmad: ärge kartke, inimesed, te ei jää TV3-st ja Kanal 2-st ilma, kui te lasete end meil aidata. Ainult kuue euro eest kuus toome nad teile tagasi. Näiteks Läänemaal tegi selle peale ZuumTV liitumislepingu 400 inimest. Ja siis väidetakse, et vabalevivaatajate osakaal oli kaduvväike.

Mul on küll kaabel-TV olemas ja mõlemad kanalid endiselt telekas, aga eile mõtlesin, et mida pekki. Proovin elu ilma nende kahe kanalita. Nende sisu on ju nagunii enamasti mingi aju tasandav ja korduv kiirsöök-meelelahutus. TV3-e peaks boikoteerima juba seepärast, et nad uudistesaatesse uudiseid müüsid ja sellega kogu ajakirjanduse mainet kahjustasid.

Esimese päeva kokkuvõte: eile muutus mu päevakava ainult nii palju, et TV 3 “Meisterkokka” ei vaadanud. Tegin see aeg ise köögis süüa.

Advertisements

2 thoughts on “Eksperiment: elu ilma TV3 ja Kanal 2-ta

  1. ma ei mäletagi, millal neist kanaleist midagi muud vaatasin kui uudiseid. ja siis ka järelvaatamisest ja vaid seda lõiku, kus mulle/minu tööandjale oluline info.

  2. õige otsus. ei mäleta ka, millal neid kanaleid vaadanud oleksin. vanasti tuli filmegi, enam mitte. meil on see Elioni miinimumpakett, kuna seal on lastel lastenurk, ja see ka ainus kasutuses olev asi. muidu sama raha eest netflix mõttekam, vahepeal oli meil see ja veetis kenasti laiskasid õhtuid. suveks võtsime maha.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s